Off topic - Freelancer

Moderator: DJ Die

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 20. Jun 05, 00:10

critter101 wrote:muhehe, vtrhnul jsem s maxnutym ospreyem do xenon sectoru, vymydlil vsechny baze a pak jsem se pustil do capital ships ... sejmul jsem jednoho K a jednoho J, pak se to ale vsechno ke me sletelo, J zacali chrilit stihacky a zacalo se to trhat tak ze jsem to neupilotoval a zhynul jsem :)
no tak to musis mit jeste slabsi comp jak ja me to nepadalo ani se to netrhalo tak aby se to nedalo hrat kdyz na me sli 4 J a 3K ale to bylo dost u hubu ani nevim jak jsem to prezil :wink:
BTW nedal by nekdo freelancera po netu?
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

critter101
Posts: 33
Joined: Sun, 22. May 05, 18:06
x2

Post by critter101 » Mon, 20. Jun 05, 01:04

mno, ja to mam zapnute na plne detaily v 1024x768 ...procat barton 2.5ghz a 9600xt256mb ram ... freelancera jsem nehral ani nepamatuji.... ale dal bych, muselo by nas byt ale trochu vice ....a krom toho je to na dlouho, ucet v anglii uz mi urcite zrusili, tak ani nevim kde bychom hrali

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 20. Jun 05, 15:06

critter101 wrote:mno, ja to mam zapnute na plne detaily v 1024x768 ...procat barton 2.5ghz a 9600xt256mb ram ... freelancera jsem nehral ani nepamatuji.... ale dal bych, muselo by nas byt ale trochu vice ....a krom toho je to na dlouho, ucet v anglii uz mi urcite zrusili, tak ani nevim kde bychom hrali
tak se domluvime na nejakem serveru kde zacnem ne?mozna se prida jeste nekdo chtelo by to aspon 4 hrace
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Mon, 20. Jun 05, 15:33

DJ Die wrote:
Lex |cz) wrote:
critter101 wrote:muhehe, vtrhnul jsem s maxnutym ospreyem do xenon sectoru, vymydlil vsechny baze a pak jsem se pustil do capital ships ... sejmul jsem jednoho K a jednoho J, pak se to ale vsechno ke me sletelo, J zacali chrilit stihacky a zacalo se to trhat tak ze jsem to neupilotoval a zhynul jsem :)
Jak nádherná bitka, vážně ti závidím. Něco podobného si můžu nechat jenom snít. Holt se musím s tím spokojit že můj stroj nepatří k těm nejmladším :(. Doporučil bych ti si vzít příště Oddyho ten by s nimi udělal krátký proces, ber to jako pomsta :D.
s oddym neni takova sranda kdyz jsem jeste hraval tak jsem mel vsechny lode oddy je opravdu zabijak ale ja ospreye proste miluju
no ja mam AMD athlona 1700+ 512MB ram a GF4 Mx440 64MB coz musis uznat neni zadny zazrak no vlastne je to starozitnost :cry: ale mozna se letos dockam vysneneho AMD64 3800+ od otca to pak bude :twisted:
Starožitnost!? Mě by zajímalo jak nazveš mojí skromnou mašinku :D.

P.S: (PHP)Dík za rychlou odpověď, určitě se ho optám.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 20. Jun 05, 15:36

Lex |cz) wrote:
DJ Die wrote:
Lex |cz) wrote:
critter101 wrote:muhehe, vtrhnul jsem s maxnutym ospreyem do xenon sectoru, vymydlil vsechny baze a pak jsem se pustil do capital ships ... sejmul jsem jednoho K a jednoho J, pak se to ale vsechno ke me sletelo, J zacali chrilit stihacky a zacalo se to trhat tak ze jsem to neupilotoval a zhynul jsem :)
Jak nádherná bitka, vážně ti závidím. Něco podobného si můžu nechat jenom snít. Holt se musím s tím spokojit že můj stroj nepatří k těm nejmladším :(. Doporučil bych ti si vzít příště Oddyho ten by s nimi udělal krátký proces, ber to jako pomsta :D.
s oddym neni takova sranda kdyz jsem jeste hraval tak jsem mel vsechny lode oddy je opravdu zabijak ale ja ospreye proste miluju
no ja mam AMD athlona 1700+ 512MB ram a GF4 Mx440 64MB coz musis uznat neni zadny zazrak no vlastne je to starozitnost :cry: ale mozna se letos dockam vysneneho AMD64 3800+ od otca to pak bude :twisted:
Starožitnost!? Mě by zajímalo jak nazveš mojí skromnou mašinku :D.

P.S: (PHP)Dík za rychlou odpověď, určitě se ho optám.
zalezi na tom co mas za masinku :wink:
P.S: nemas zac
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Mon, 20. Jun 05, 15:41

Ani její specifikace nebudu vyslovovat, styděl bych se... :oops: :D

P.S: Sorry za Off topic... zalétnu si taky do Xenon sektoru s mojí Nemesis (tedy pokud nedostanu epileptický záchvat z toho trhání)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 20. Jun 05, 15:45

Lex |cz) wrote:Ani její specifikace nebudu vyslovovat, styděl bych se... :oops: :D

P.S: Sorry za Off topic... zalétnu si taky do Xenon sektoru s mojí Nemesis (tedy pokud nedostanu epileptický záchvat z toho trhání)
nestyd se ja se za svuj comp taky dost stydim a napsal jsem to sem
jj nemi je taky kruta ale osprey je stejne best i kdyz je silene pomaly me to za to cekani stoji protoze takovy ohnostroj dokaze vytvorit jen malo lodi :twisted:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

critter101
Posts: 33
Joined: Sun, 22. May 05, 18:06
x2

Post by critter101 » Tue, 21. Jun 05, 00:30

no, obchodovat snad nechame jine, ne ? pak si od nich budeme akorat vybirat dan v podobe obcasneho zabaveni nakladu, dobrovolneho pochopitelne :)

critter101
Posts: 33
Joined: Sun, 22. May 05, 18:06
x2

Post by critter101 » Wed, 22. Jun 05, 17:09

tak co je , kdyz se do toho pustime ? :) uz mi doma zacina lenosit hud ;)

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Thu, 23. Jun 05, 14:41

doufam ze sem to rozdelil jakz tak, mate neprijemny zvyk davat do jednoho prispevku odpovedi na dve temata :evil: :wink:

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 23. Jun 05, 17:22

Abras wrote:doufam ze sem to rozdelil jakz tak, mate neprijemny zvyk davat do jednoho prispevku odpovedi na dve temata :evil: :wink:
njn sry vim jake to je na nasem foru to tak taky delaji :evil:
BTW hrajeme na serveru jolt.co.uk takze se nekdo pridejte :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

critter101
Posts: 33
Joined: Sun, 22. May 05, 18:06
x2

Post by critter101 » Sun, 26. Jun 05, 20:50

pro vsechny z tohoto fora, kdo bych se chtel pustit do multiplayeru freelancera, uz dva z fora gamesi na 213.208.119.228, je to britsky server s 50 hraci a je skoro porad plny, nikoho nenutim, jestli mate chut, tak join up, jsem straslivy pirat :)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 27. Jun 05, 03:12

critter101 wrote:pro vsechny z tohoto fora, kdo bych se chtel pustit do multiplayeru freelancera, uz dva z fora gamesi na 213.208.119.228, je to britsky server s 50 hraci a je skoro porad plny, nikoho nenutim, jestli mate chut, tak join up, jsem straslivy pirat :)
tak pockej ty pirate az te potkam :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Salgado
Posts: 3
Joined: Mon, 19. Dec 05, 12:06

Post by Salgado » Mon, 19. Dec 05, 12:13

zdárek piloti, pokial máte stále záujem o FL, skúste pozrieť naše stránky:
http://www.neworder.ic.cz/portal.php

, tiež fórum:
http://www.bbfunplus.com/?mforum=neworderclan

.. lietame na Void servri:
http://www.voidserver.com/


:wink:
nEW*oRDER

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 19. Dec 05, 16:26

nj momentalne nemam FL doma ale az ho budu mit tak zkusim jsou tam nejake specialni upravy nebo je potreba neco stahnout?
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Salgado
Posts: 3
Joined: Mon, 19. Dec 05, 12:06

Post by Salgado » Mon, 19. Dec 05, 23:35

no pokiaľ chceš skúsiť práve void, tak áno budeš si musieť stiahnuť mod:
http://www.voidserver.com/modules.php?n ... load&cid=1

a aktivovať tento mod si môžeš cez FLMM (Freelancer Mod Manager):
http://www.voidserver.com/modules.php?n ... load&cid=2

inak toto všetko je na www.voidserver.com v sekcii Downloads !
nEW*oRDER

Return to “Česky / Czech X-Forum”