nejoblibenejsi M6(corveta)

Moderator: DJ Die

jaka je vase nejoblibenejsi M6(corveta)?

Split Dragon
5
25%
Teladi Osprey
6
30%
Paranid Nemesis
5
25%
Argon Centaur
3
15%
Boron Hydra
1
5%
 
Total votes: 20

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

nejoblibenejsi M6(corveta)

Post by DJ Die » Tue, 22. Feb 05, 14:12

Na foru X-universe se rozhorela diskuse o tom ktera lod tridy M6 je nejlepsi a ja bych rad zjistil jak je tomu u ceskych a slovenskych hracu

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Tue, 22. Feb 05, 20:21

Záleží na co :). Jako osobní loď jednoznačně můj Dragůnek :).

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 22. Feb 05, 22:08

no zatim to dopada presne jak jsem predpokladal vetsina lidi pouziva ospreye dragona a nekdo nemesis

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Tue, 22. Feb 05, 23:17

Pro Nemesis. Ano, prostě nemá chybu. :)

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Wed, 23. Feb 05, 20:37

osprey je sice male letajici pevnost, jenze je taky rychly jako pevnost, proste je pomalej, a s nemesisem se da znicit vpodstate cokoliv :D

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 23. Feb 05, 23:08

Abras wrote:osprey je sice male letajici pevnost, jenze je taky rychly jako pevnost, proste je pomalej, a s nemesisem se da znicit vpodstate cokoliv :D
je pomalej ale proc bych se nekam trmacel kdyz mam jumpdrive a navic nepritel stejne musi jit ke mne pokud ne chce znicit

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Wed, 23. Feb 05, 23:28

DJ Die wrote:
Abras wrote:osprey je sice male letajici pevnost, jenze je taky rychly jako pevnost, proste je pomalej, a s nemesisem se da znicit vpodstate cokoliv :D
je pomalej ale proc bych se nekam trmacel kdyz mam jumpdrive a navic nepritel stejne musi jit ke mne pokud ne chce znicit
jenze v xenon misich xenoni predemnou vetsinu casu utikaji, a neni sance je s osprey dohonit, a s nemesisem je to taky problem- jenom kdyz se otaceji na dalsi utok, ale kdyz jich mas vic, tak uz je to jine pisnicka :D

d.king
Posts: 39
Joined: Thu, 18. Nov 04, 20:56

Post by d.king » Sun, 27. Feb 05, 17:07

ja som zatial na to nenasporil preto ani nehlasujem, ale pre mna neni rychlost dolezita mam slabost pre pojazdne pevnosti takze ja by som volil Osprey 8)

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Mon, 28. Feb 05, 00:37

d.king wrote:ja som zatial na to nenasporil preto ani nehlasujem, ale pre mna neni rychlost dolezita mam slabost pre pojazdne pevnosti takze ja by som volil Osprey 8)
zajimalo by me jak by ses tvaril kdyby se pres tveho ospreie prehnalo nekolk vln z G-PSG, a ani bys nemesise netrefil, protoze by uz byl bud fuc, anebo se tvym strelam vpohode vyhnul

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Wed, 2. Mar 05, 23:24

Podle mých dlouhodobých testech s mojí Split M2 jsem sestavil žebříček „jaká M6 je ta nejsilnější“. (jak zbabělé sedět v M2 a bojovat proti M6kám :D )

1. místo – Osprey (velmi velmi pomalý, až otřesně ohromné štíty a ohromná palebná síla, nejúčinější pro boj z blízka)
2. místo – Nemesis (velmi rychlá, možné ozbrojit s Schock zbraněmi a s malým prostorem pro náklad)
3. místo – Centaur (středně rychlý, středně silnými zbraněmi s velmi dobrou manévrovaností)
4. místo – Dragon (velmi rychlí, silné ozbrojení které mu je na nic, protože se díky nízkým štítům velmi brzo rozloučí)
5. místo – Hydra (velmi rychlá se středním ozbrojením a nízkými štíty)

Vždy jsem bojoval proti třemi M6 a jedině u Ospreye jsem měl obtíže, musel jsem si dokonce přivolat pomocníka; Nemesis (M6.sp-Morpheus). Stejné výsledky mi vyšli když jsem svoji M2 nechal bojovat samotnou v sektoru ve kterém se nenacházím (každý sektor ve kterém se nenacházíte se přepne do režimu 2D; žádný trojrozměrný prostor a proto se veškeré souboje vypočítávají podle statistik).

Já sám vlastním pouze Nemesis a Centaur, jako příště si plánuji koupit Ospreye. Je mi moc líto že Dragon dopadl tak špatně, sám jsem byl jeho vlastníkem, jenomže mi tak moc nevyhovoval že jsem byl nucen ho prodat (kredity jsem investoval na nákup mé M2).

PS: Ehh... :o nějak se to prodloužilo, rozepsal jsem toho víz než jsem plánoval.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 3. Mar 05, 21:35

no na anglickem foru se hadaji vlasnici Dragonu s milovniky pevnosti(osprey) ktera je lepsi takze 4. no asi by nesouhlasili

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Fri, 4. Mar 05, 20:31

No samozřejmě a proto právě ta omluva :). Nerad bych byl umlácen za tenhle odstavec, i když jaká je pravděpodobnost že někdo z anglického foru umí číst česky :D.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 5. Mar 05, 00:08

Lex Cameron wrote:No samozřejmě a proto právě ta omluva :). Nerad bych byl umlácen za tenhle odstavec, i když jaká je pravděpodobnost že někdo z anglického foru umí číst česky :D.
asi moc velka ne
podle me je dragion taky nic moc vlastne je to jen pomaly tezc stitovany scout kdezto nemi a osprey jsou kapesni bitevni lode za zlomek ceny M2

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Sat, 5. Mar 05, 12:54

No ja nevim, Dragon ma 4xBHEPT a 1xGHEPT to je dost solidni palebna sila (druhy nejvetsi z M6). Rychlost a manevrovatelnost zase vyrovnava absenci druheho/tretiho stitu.... Ja ho mam nejradsi, ale pravda je ze na OOS obranu jsem pouzival vetsinou Ospreye nebo Centaury.

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Sat, 5. Mar 05, 22:25

Snad podle toho k jakému účelu. Nemesis a Centraur jako vesmírný hlídky. Osprey na nějakou tu tužší bytku. A Dragon jako vlastní loď, protože nechat jej ovládat počítač mi připomíná nefér loterii.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 5. Mar 05, 22:48

robacz wrote:No ja nevim, Dragon ma 4xBHEPT a 1xGHEPT to je dost solidni palebna sila (druhy nejvetsi z M6). Rychlost a manevrovatelnost zase vyrovnava absenci druheho/tretiho stitu.... Ja ho mam nejradsi, ale pravda je ze na OOS obranu jsem pouzival vetsinou Ospreye nebo Centaury.
dragon ma ale 4*GHEPT ve vezich a muze mit i 1APPC ve predu ale osprey je lepsi 4*BPSG,2*GHEPT a 375MW stitu i kdyz neni nejrychlejsi je dost obratny

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Sun, 6. Mar 05, 19:11

DJ Die wrote:dragon ma ale 4*GHEPT ve vezich a muze mit i 1APPC ve predu ale osprey je lepsi 4*BPSG,2*GHEPT a 375MW stitu i kdyz neni nejrychlejsi je dost obratny
Pravda v tech vezich je taky Gamma uz ani nevim cim strilim :oops: , APPC na pridi je na nic, tak jsem tam dal taky GHEPT. Jo Osprey je silnejsi (vsak jsem taky rikal "druha nejsilnejsi M6" :wink: ) jenze straaaasne pomaly, coz je imho velka nevyhoda. Treba proti K je to problem, protoze K je rychlejsi v zakladni verzi nez maxnutej Osprey.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 6. Mar 05, 23:28

robacz wrote:
DJ Die wrote:dragon ma ale 4*GHEPT ve vezich a muze mit i 1APPC ve predu ale osprey je lepsi 4*BPSG,2*GHEPT a 375MW stitu i kdyz neni nejrychlejsi je dost obratny
Pravda v tech vezich je taky Gamma uz ani nevim cim strilim :oops: , APPC na pridi je na nic, tak jsem tam dal taky GHEPT. Jo Osprey je silnejsi (vsak jsem taky rikal "druha nejsilnejsi M6" :wink: ) jenze straaaasne pomaly, coz je imho velka nevyhoda. Treba proti K je to problem, protoze K je rychlejsi v zakladni verzi nez maxnutej Osprey.
XK je mozna rychlejsi ale pokud ho aspon jednou trefis napr BPSG tak nejdriv odleti 5km od tebe otoci se a pokusi se te znicit GPPC co ma vepredu coz mu samozrejme nevyjde a tak se vyhne takze je v pozici kdy staci strafovat podel jeho trupu a znicit ho protoze snizi rychlost na 90-130M/s coz je idealni pro ospreye=XK jde do sra*ek

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Mon, 7. Mar 05, 02:21

Hm, vzdycky kdyz jsem honil K na XI misich, tak drzel rychlost kolem 180ti a vejs, ale fakt je ze jsem ho nijak nedrazdil, proste se na nej vzdycky povesim, srovnam rychlost a pomoci strafedrive se drzim mimo jeho dostrel...

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 7. Mar 05, 13:31

robacz wrote:Hm, vzdycky kdyz jsem honil K na XI misich, tak drzel rychlost kolem 180ti a vejs, ale fakt je ze jsem ho nijak nedrazdil, proste se na nej vzdycky povesim, srovnam rychlost a pomoci strafedrive se drzim mimo jeho dostrel...
njn ja po nem strelim mosquita pokud me utika
buhuzel XI mise me momentalne nejdou(znicil jsem vsechny xenonske lode a shipyard :D )

Return to “Česky / Czech X-Forum”