Opinions on new forum feature required

Moderator: DJ Die

Doporučení a odměna. Dobrý nápad?

Líbi se mi ta myšlenka
2
29%
Ne, nelíbí
1
14%
Parádní nápad, ale něco bych vylepšil (please post)
0
No votes
Příšerné, nelíbí se mi to a řeknu vám proč
2
29%
I clicked the thread, don't have an opinion but may as well vote whilst I'm here
2
29%
 
Total votes: 7

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Opinions on new forum feature required

Post by Abras » Mon, 22. Aug 05, 23:34

Vydání X3: Reunion je za dveřmi a vy jste si jistě všimli zvětšujícího se počtu článků v tisku, magazínech atd. A jejich frekvence se bude v nejbližší době nadále zvyšovat.

Taktéž jsme si vědomi naší současné velice loajální komunity složené z velkých fanoušků obou herních sérií, stejně jako samotného vývojářského týmu. To nás přivádí k zamyšlení... ( :wink: )

Hry se šíří a prodávají nejen díky reklamě a recenzím, ale taky pomocí hovoru a osobních doporučení. Toto je další část na níž se chceme zaměřit a odměňovat. Novější uživatolé to možná nevědí, ale část růstu X Universe byla právě díky doporučeních ostatních na naše hry.

Myšlenka je následující:

- Existující uživatel zde na fóru doporučí / okomentuje hru někomu jinému, který tuto hru nezná.
- Existující uživatel tuto osobu zpraví o svých detailech na Egosoftu. Tím je myšleno userID nebo userNumber (uživatelské číslo). Podívejte se do svého profilu Fóra, pokud si nejte jisti.
- Novému kupci hry je umožněno registrovat ID osoby, která jim řekla o hře, při registraci hry samotné
- Člověk, který doporučil hru jinému bude zvýrazněn ve svém profilu ve fóru a bude zobrazen pořet lidí, kterým hru doporučil.
- Byly spuštěny procedury zabraňující opětovnému použití již dříve zadaných čísel pro zamezení mnohonásobnžch doporučení.

A nyní ty skvělé věci ( :) )

Ještě to nebylo zcela rozhodnuto, ale jako použitelná se jeví představa měsíčního vyhodnocení vítěze, který udělal nejvíce doporučení. Ceny budou skutečne zajímavé kusy hardware, jako například grafické karty, CPU atd.

Poznámky:

- Recommender 'farmers' (tzv. farmáři doporučení) budou upozorněni a bude s nimi jednáno dle pravidel fóra. Nikomu nebude dovoleno zveřejňovat reklamu "Doporučte mne, prosím" a podobně.
- Bude stanoven minimální počet doporučení pro kvalifikaci. Např. 10 úspěšně registrovaných doporučení
- Osobní informace budou samozřejmě tajně.
- Prodavači a distributoři jsou ze soutěže vyloučeni.
- Registrace stejné hry na stejného uživatele nebude fungovat.

Máte nějaké nápady? Myslíte si, že můžete být šampionem v představování X3: Reunion novému obecenstvu? Chcete si do svého PC zapojit novou 7800GTX, ATI R520, AMD 3500+ nebo Intel P4 3.4? Nebo získat respekt komunity jako nejlepší propagátor na fóru? Prosíme, dejte nám vědět, pokud ano.

Děkujeme Vám. (A Markovi de Tycho za překlad :) )

A link na anglickou (original) verzi: zde
Last edited by Abras on Tue, 23. Aug 05, 23:12, edited 2 times in total.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Mon, 22. Aug 05, 23:36

Tohle je celkem zajimavy nazor z mod fora od Saurona:

''Hmm I was thinking about this and I'm affraid that Polish game market is too small and our users cannot compete with eg Germans or Americans.

There is low probability that anyone from our group can win anything unless you separate the contest for different forums.

Sorry for not translating this, I think it's better for keeping the good mood on Polish forum''

A to polsky trh je jeste celkem velky....

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho » Mon, 22. Aug 05, 23:49

Chystal jsem se napsat neco podobneho, ale ten clovek mne predbehl (chvili jsem uvazoval o tom, ze v CR je celkem asi 10 hracu, ale pak jsem si to rozmyslel :-).
Mimochodem, muj nick se sklonuje "bez Marka de Tycho" - jmeno dle latinskeho sklonovani a pripona dle francouzskeho :D
You Can't Stop the Signal

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Tue, 23. Aug 05, 01:24

jenze mame slobodu informaci, tak nech o tom nasinci vedi, kdovi co bude...

Ad tvuj nick: sem to zmenil, potom nasladne precetl, a zistil ze sem napsal kravinu, tak mi prosimte napis jak to ma byt spravne, osobne nemam ani potuchy o latinske, nebo francouzske gramatice... :P

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho » Tue, 23. Aug 05, 18:36

Abras wrote:Ad tvuj nick: sem to zmenil, potom nasladne precetl, a zistil ze sem napsal kravinu, tak mi prosimte napis jak to ma byt spravne, osobne nemam ani potuchy o latinske, nebo francouzske gramatice... :P
Děkujeme Vám. (A Markovi de Tycho za překlad)

Takze si dame rychlokurz spravneho sklonovani latinskych jmen. Vetsina jmen koncici -us se ve druhem padu nahrazuje -a (Marcus - bez Marka) a dale se sklonuje dle vzoru Pan. Vyjimka: Zeus - bez Dia
Francouzske rodove jmena de Neco (cesky z neceho) se nesklonuji (napr. darek pro Tycha de Brahe). Vyjimky - pokud je rodove jmeno povazovano za prezdivkou, pak lze sklonovani uplatnit (napr. bez D'Artagnana).
Toto jsou jen pravidla pro rychlokurz a vyjimek se najde hodne, takze mne pak nekamenujte. Tzv. novy styl sklonovani latinskych jmen ala "bez Markuse" naprosto neuznavam a povazuji ho za przneni ceskeho jazyka.

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Sat, 17. Sep 05, 21:15

Tak nějak nemám tušení komu bych hru doporučoval, a tak se mi poslední možnost hlasování zdá nejlepší. :D
I am invisible.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 19. Sep 05, 01:34

robacz][ wrote:Tak nějak nemám tušení komu bych hru doporučoval, a tak se mi poslední možnost hlasování zdá nejlepší. :D
nj asi tak tady u nas na to skoro nikdo nema comp a kdyz uz tak je to CSkar ktery o tomhle nema ani poneti
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Return to “Česky / Czech X-Forum”