[X3] BonusPack eng i kokpity

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

[X3] BonusPack eng i kokpity

Post by bufi » Fri, 20. Oct 06, 08:56

Witam, instalowal ktos juz ten bonuspack i kokpity? Warto? Czy cos się psuje po zainstalowaniu tych dodatkow? Sztuczka z 49 -> 48 pewnie jest niezbedna.
Pozdrawiam

sepa
Posts: 154
Joined: Mon, 23. May 05, 22:48
x4

Post by sepa » Fri, 20. Oct 06, 11:10

Instalowolzech. Mom niemiecka wersja 'zangielszczono' wpisem w 'lang'.

Obejrzalzech, wylaczyl. Ot, kokpity jak w x2. jak bez tygo zyc nie umisz to sie wciepnij, jo wola XFP albo DDRS (duzo wiecej statkoof).

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Fri, 20. Oct 06, 11:15

sepa wrote:Instalowolzech. Mom niemiecka wersja 'zangielszczono' wpisem w 'lang'.

Obejrzalzech, wylaczyl. Ot, kokpity jak w x2. jak bez tygo zyc nie umisz to sie wciepnij, jo wola XFP albo DDRS (duzo wiecej statkoof).
Ja np nic nie zrozumialem z tego.
Eh i podaruj sobie statkoof i inne kfiatkoof ... :/
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Fri, 20. Oct 06, 11:23

Mani - gwary śląskiej nie rozumiesz? :D
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

sepa
Posts: 154
Joined: Mon, 23. May 05, 22:48
x4

Post by sepa » Fri, 20. Oct 06, 11:31

Mani, jak ni rozumisz to juz nie moj problym.

A pisolzech o kokpitach, ze nic specjalnego, ot kokpity i tyla.

Bonus pack obowiazkowy, bez niego ani rusz.
Polecom jeszcze:

Xenon Migration, BBS Overtune, Pirates Guild, Smuglers guild (i inksze guild), Race Response Fleet (z tym ostroznie, bo umi przytkac gra jak wiekszo haja kajs wyskoczy - lepiej RRC Skirmishes nie wlaczac, bynajmij u mnie, a mom 2GB ram i amd 64 3000+. ale moze to wina inkszych modow, mom ich kupa), i ogolnie na angielskim forum jest sporo dobrych modow w liscie, wszystkich nie pamietom.

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Fri, 20. Oct 06, 11:40

Slasakooofskiej kfary ni rozumiem ? Tak takiej nie rozumiem...
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Fri, 20. Oct 06, 11:54

Xenon Migration, BBS Overtune, Pirates Guild, Smuglers guild (i inksze guild), Race Response Fleet...
Część z nich znamy przecież z X2, pamiętacie? Race Response mieliśmy chyba nawet we Wspólnym Sejwie. Przyjrzymy się tym modom na pewno, ale może najpierw niech wyjdzie ten dodatek, żeby się nie okazało, że coś jest ze sobą niekompatybilne.

sepa --> nie przestawaj pisać po śląsku! ;)

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Fri, 20. Oct 06, 11:57

Marcybiskup wrote: sepa --> nie przestawaj pisać po śląsku! ;)
dokładnie, taki rdzenny do bólu Argon :wink:

Blacker
Posts: 33
Joined: Wed, 18. Aug 04, 09:44
x2

Post by Blacker » Fri, 20. Oct 06, 12:45

hmm, to nie lepiej temat nowy przykleic (parafrazujac mistrza Lema) "Jak to Elektrorycerze X3 modowali?"

LongOne
Posts: 293
Joined: Tue, 13. Jan 04, 13:03
x2

Post by LongOne » Fri, 20. Oct 06, 13:11

Hmm... Wątek z refleksjami na temat modów by się przydał. A zwłaszcza uwagi na temat ich działania z wersją PL.
Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim wcieleniu musieli być myszami.

Algeroth
Posts: 37
Joined: Sat, 19. Mar 05, 08:52
x3tc

Post by Algeroth » Sat, 21. Oct 06, 00:13

Ja mam zainstalowany Mod xtended Wiec nie wiem czy o to chodzi czy to co innego ale jestem zadowolony . Sa nowe statki i duuuuzo nowych rzeczy. Oczywiscie jeno w anglisch. Pozdrawiam

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sat, 21. Oct 06, 00:15

sepa wrote:Instalowolzech. Mom niemiecka wersja 'zangielszczono' wpisem w 'lang'.

Obejrzalzech, wylaczyl. Ot, kokpity jak w x2. jak bez tygo zyc nie umisz to sie wciepnij, jo wola XFP albo DDRS (duzo wiecej statkoof).
No wlasnie 'te kokpity' z X2 moga byc. Jakos dziwnie mi bez nich. Co to sa XFP i DDRS? Jakies krotki opis? Czy mozna to zainstalowac wszystko razem i uzywac, czy tak jak bylo z niektorymi modami w X2, ze tylko jednego moda na raz mozna bylo uzywac.
Pozdrawiam

sepa
Posts: 154
Joined: Mon, 23. May 05, 22:48
x4

Post by sepa » Sat, 21. Oct 06, 01:46

XFP - Xperimental Fusion Project, nowe fligry, stacje, towary, sektory. Calkiem ciekawe.
DDRS - DeadlyDa and RedSpot Ships and Stations - prawie jak wyzej, ale tukej mosz 41 statkow ino (ale ladne same) i misje coby je dostac. Ten modek mi sie akurat znudzil juz. Z fajnych rzeczy - idzie kupic shipyard, znalyzc plan statku (abo jakis rozebrac) i go budowac (potrzebne surowce).

Jest jeszcze Xtended z duzych modow, podobno niezly, mi sie nie podoboly jego 'lepsze' efekty graficzne.

Idzie czasem uruchomic pora modow (rename pliku na najwyzszy numerek .cat i .dat), ale raczyj nie licz, ze to bydzie dobrze dzialoc.

Ogolnie we wszystkich tych modach som te same abo troszq ino rebalansowane statki, m.in. TIE Interceptor, X-Wing, Nebulon-B Frigate, Cyclone Raider (to z Battle Star Galactica), Imperial Star Destroyer, i calo masa z innych filmow/gier. Miedzy modami statki sie rozniom ino parametrami, a i to nie zawsze.

Ida prac teladich, trza kasa na jakos fabryka uszczelac.

P.S. I niech mi zodyn nie pisze, ze mo byc 'ą' a nie 'om' etc.
Shit happens, ppl die. Usually when I'm around.

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Re: [X3] BonusPack eng i kokpity

Post by bufi » Sat, 21. Oct 06, 14:21

bufi wrote:Witam, instalowal ktos juz ten bonuspack i kokpity? Warto? Czy cos się psuje po zainstalowaniu tych dodatkow? Sztuczka z 49 -> 48 pewnie jest niezbedna.
Pozdrawiam
U mnie niestety nie działa ten mod :( Widoczne w przy poleceniach znane ReadTexty :( W katalogu 't' nie ma plików xml więc nie ma czego zmieniac, wszystkie pliki jakie przyszly z tym modem sa binarne i nijak nie mozna w nich grzebac. Pewnie dopiero przy pomocy jakis narzedzi. Moze ktos wie jakich narzedzi uzyc, pliki .pck i moze komus dziala ten mod?
Chodzi oczywiscie o oficjalny BonusPack dostepny ze strony Egosoftu.

pozdrawiam

boto
Posts: 324
Joined: Tue, 25. Jan 05, 19:25
x3tc

Post by boto » Sat, 21. Oct 06, 15:48

pliki .pck otwiera się x-archiwer'em

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sat, 21. Oct 06, 16:40

boto wrote:pliki .pck otwiera się x-archiwer'em
O właśnie :) I to był strzał w 10 :) Rozpakowałęm tego pck i był tam xml. Zmieniłem nazwe i srodek 49->48 resztę skasowałem z tego katalogu. I w dokach zaopatrzeniowych pojawiły się nowe ulepszenia, po kupieniu statek też dostał kilka nowych komend :) Wszystko napisane łądna angielszczyzna :) Czyli działa :D Ide trche natrzepać kaski za pomocą manualnego handlarza ;)
Pozdrawiam

boto
Posts: 324
Joined: Tue, 25. Jan 05, 19:25
x3tc

Post by boto » Sat, 21. Oct 06, 18:50

ja sobie poczekam aż ktoś to przetłumaczy :wink:

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sat, 21. Oct 06, 19:06

boto wrote:ja sobie poczekam aż ktoś to przetłumaczy :wink:
Tego tekstu nie ma aż tak dużo. Ja sobie sam to przetłumaczę. Chyba, że są prowadzone już oficjalne działania w tym kierunku?
Pozdrawiam

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 21. Oct 06, 19:10

Gdyby zostały przetłumaczone, to wiecie do kogo się wzrócić w sprawie ich hostingu :roll:

sepa
Posts: 154
Joined: Mon, 23. May 05, 22:48
x4

Post by sepa » Sat, 21. Oct 06, 20:16

oj, jak widza wiela problymow jest z kompatybilnoscia tej polskiej wersji, to sie ciesza, ze mom niemiecko... i kluczyk jest... i fajne pudelko... i po angielsku lazi n/p... ino w 'normalno' gra nie idzie grac, bo szprechajom... ale po pierwszych 3 misjach i tak zech stwierdzil, ze szkoda na plot czasu (abo?...) ...

wracom do pisania skryptu wspomagajacygo piracenie. jak skoncza to Wom wystawia, nawet zrobia go w wersji '48' (ale po slonsku, hehe).
Shit happens, ppl die. Usually when I'm around.

Return to “Polskie / Polish X-Forum”