[AP] - Zarabiamy 100 mln. na minutę ! Jak to zrobić. [Mega Spoiler!]

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

[AP] - Zarabiamy 100 mln. na minutę ! Jak to zrobić. [Mega Spoiler!]

Post by bufi » Sat, 24. Dec 11, 12:20

Witam,

[EDIT] ... CIACH...

ps. wyciałem opis żeby nie psuć innym zabawy.

P.
Last edited by bufi on Mon, 26. Dec 11, 18:58, edited 1 time in total.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 24. Dec 11, 21:53

Niezly money spinner. Tylko czy o to chodzi w tej grze, by jak najwiecej sie nachapac i zdobyc osiaigniecie steamowe ze ma sie te 100 baniek :D
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sun, 25. Dec 11, 08:46

Każdy orze jak może ;)

ps. ta gielda to najslabszy element w grze. Trochę nie rozumiem po co trafila do oficjalnej wersji gry. Nie dosc, że nie można na niej stracic, to jeszcze taki exploit. Powinni tego zabronic, tak jak zrobili z mobile minning.


P.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sun, 25. Dec 11, 09:01

Ja tam twojego pierwszego posta nie czytałem. Osobiście nie używam cheatów, bo psują grę. Ale doceniam, że chciałeś dobrze dla innych(to miło, że podzieliłeś się tym odkryciem z innymi).
Jest jak napisałeś każdy orze, jak może.
Jedni graja tylko na cheatach, a inni tylko na skryptach, które utrudniają grę, jak tylko mogą(ja mam tak w przypadku gdy Oblivion) Instaluje skrypty, które utrudniają grę.
Prawda jest taka, że ja tam osoby używające chatów, nie nazywam oszustami. Gra ma dawać graczowi przyjemność. Znam wiele osób, które grają tylko na cheatach, trainerach i temu podobnych. I luz, to ich sprawa. Zapłacili za grę, to mogą robić co im się podoba i grać jak im się podoba.

No, ale żeby nie robić offtopa, to przejdę do tego co miałem napisać odnośnie giełdy.
Tak w ogóle to ten dodatek X3AP, to tak naprawdę testy jakich dokonują twórcy gry na nadchodzącej grze X Rebirth. Tak też uważam, że giełda zostanie polepszona jakąś niebawem wypuszczoną łatką.
Moim zdaniem X3AP to X Rebirth na starym silniku. Oczywiście w wielkimi ograniczeniami.

Pozdrawiam.

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sun, 25. Dec 11, 09:10

To nawet nie jest cheat tylko zwykły błąd w grze, który trzeba naprawić. Nie instalowałem żadnych dodatkowych skryptów. Nie mam ***modified***
Używam tylko tego co przyszło oficialnie do gry.

Gdyby to było na mniejszą skalę, bym napisał - it's not a bug, it is a feature ;)

P.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sun, 25. Dec 11, 09:56

No jak pisałem wcześniej, nie czytałem, więc nie wiem i raczej nie chcę tego wiedzieć, bo zepsułbym sobie grę:) A skoro to bug to niebawem zostanie to naprawione :).
Najbardziej mnie śmieszy to, że ludzie piszą nie używam cheatów. A sam instaluje grę w dwóch wersjach. Jedna oryginalna, a na drugą mape Scorpa. Wiadomo do czego używa zwłaszcza do zlokalizowania freeshipów :). Żenada. A jest takich pełno :) Ale generalnie zarzeka si, że on cheatów nie używa :D

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 25. Dec 11, 12:47

bufi wrote:ps. ta gielda to najslabszy element w grze. Trochę nie rozumiem po co trafila do oficjalnej wersji gry. Nie dosc, że nie można na niej stracic, to jeszcze taki exploit. Powinni tego zabronic, tak jak zrobili z mobile minning.

P.
Dokladnie, to co opisujesz to exploit. Czy mobile mining jest jakos zabroniony przez gre ?
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sun, 25. Dec 11, 13:26

Sorkvild wrote: Czy mobile mining jest jakos zabroniony przez gre ?
No w AP nie można już bez końca kopać Nivdium. Nie jestem pewny czy
rude i krzem też.

P.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sun, 25. Dec 11, 13:41

Może po wyczerpaniu surowców, asteroida respawnuje sie wraz z pełnymi surowcami ? Inaczej minning był by już bez sensu w tej grze - wątek ekonomiczny silnie na tym by ucierpiał.
Jezęli chcą urealniać grę, to moim zdaniem, bo tak naprawdę nigdy nie byłem na powierzchni steroidy, ale uważam, że wydobycie wszystkich pokładów surowców zajęło by trochę czasu. Zwłaszcza, że magazyny kopalni są w tej grze bardzo miniaturowe :/ Tak wiec, nie wiem czym kierują się twórcy gry. Według moich obliczeń, pokłady wielkiej asteroidy musiały by być wydobywana co najmniej rok by wyczerpać wszelkie surowce.

Return to “Polskie / Polish X-Forum”