[X3 AP] Albion prelude - poczatek gry pomocy

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

palbal
Posts: 6
Joined: Wed, 21. Dec 11, 17:36

[X3 AP] Albion prelude - poczatek gry pomocy

Post by palbal » Wed, 21. Dec 11, 17:38

Pierwszy raz spotykam się z tym tytułem. Gra fajna i prezentuje sie ladnie ale chyba mam jakieś błedy w grze, jak już pisałem zaczynam gre jako annoymous argon czy jakos tak i na poczatku nie mam zadnych broni zadnego arsenału (domyslny przycisk "g" i no "lasers availible") a w misji treningowej mi każe skrzynke zestrzelic. Broni nie moge kupic bo za niska reputacja. Dobrzy ludzie prosze o pomoc :)

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Wed, 21. Dec 11, 17:58

Zacznij handlować (na początek ogniwami słonecznymi), zarobisz na broń.
Albo rozpocznij nową grę na innym profilu, gdzie będziesz miał inny, lepszy statek (Argon Peacekeeper np.)
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Thu, 22. Dec 11, 06:15

W niektórych systemach warto też handlować wódką :) Nielegalny interes, ale za to jaki lukratywny :)

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sun, 8. Jan 12, 18:24

Witam.

Doszedłem do wniosku, że pogram w AP. Gra zainstalowana czysta, bez żadnych skryptów, czy modów. Pobrałem jedynie bonus packa, w ktorego skład wchodzą :
  • Commercial Agent
    Commodity Logistics Software MK1
    Commodity Logistics Software MK2
    Dockware Manager
    Hephaistos Corp. Station Building Service
    Missile Defense Mosquito
    Turbo Boost
    MK3 Blacklist Manager
    Satellite Early Warning Network
    Turret On/Off Hotkey
I tutaj moje pytanie. Widziałem, że Sorkvild podał listę modyfikacji dla TC, która nie daje oznaczenia ***modified*** Czy, jeżeli zainstaluje Advanced Complex-Hub, to będzie się to gryzło z skryptem Hephaistos Corp. Station Building Service, który jest częścią bonus packa?

Return to “Polskie / Polish X-Forum”