Problem z credytami

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

mogen
Posts: 4
Joined: Sun, 17. Feb 08, 22:16
x3tc

Problem z credytami

Post by mogen » Wed, 31. Oct 12, 18:35

Witam

mam nadzieje ze ktos spotkal sie z podobnym problemem. Otoz jakis czas temu namietnie gralem w X3 TC z niezym skutkiem. i teraz chetnie powroce znow do gry kontynuujac ja. Niesttey w ktorejs czesci rozgrywki chyba doinstalowalem jakis skrypt i od tamtej pory mam maksymalna ilosc kredytow (stan przed to jakies 50 mln) i niestety caly czas jest ona odswiezana do maxymalnej wartosci ile zakupow bym nie zrobil. Czy ma ktos jakis pomysl jaki to mod/patch mogl to sprawic ??? starasznie mnie irytuje ze caly moj dorobek, maly nie maly poszedl w leb bo cos doinstalowalem :/

pozdr

User avatar
Sorkvild
Posts: 3433
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 1. Nov 12, 12:11

Hmm nie wiem co to za cheat, ale pewnie siedzi w folderze 'scripts' i chodzi w tle. Sprawdz ustawieniach gry (juz w samej grze) czy moze masz jakis podejrzany plugin wlaczany lub przypisany skrot klawiszowy do cheatu. Moim zdanim tylko tak mozna namierzyc to cos, zanim zacznie sie szukac z lupa w folderze.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

mogen
Posts: 4
Joined: Sun, 17. Feb 08, 22:16
x3tc

Post by mogen » Thu, 1. Nov 12, 13:57

hmm, problem w tym ze przeinstalowalem gre od nowa i zainstalowalem jeszcze raz znane mody i niestety problem nie ustapil, jedyna rzecz ktora zostala ze "starych" rzeczy to save-y i profil :/

User avatar
Sorkvild
Posts: 3433
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 1. Nov 12, 16:07

pewnie skrypt wrzuciles recznie,a recznie dodanych rzeczy deinstalator nie usuwa. Po drugie czy miales plugin managera zainstalownego, jego wraz ze skryptami tez sie odinstalowuje. Dla swietego spokoju wraz z nowa instalacja usunalbym tez folder ;egosoft w moje dokumenty
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

mogen
Posts: 4
Joined: Sun, 17. Feb 08, 22:16
x3tc

Post by mogen » Fri, 2. Nov 12, 11:28

No i tak uczyniłem, usuąłęm wszystko, zaistalowalem jeszcze raz i gram od nowa, to nawet zabawniejsze nic ciagniecie starego save, choc szkoda troche wszystkich tych statków które udało mi sie przejąc w bezkresach kosmosu :(
dziki i pozdr

Return to “Polskie / Polish X-Forum”