[X3 TC] Stoczyłem bój - czyli wasze największe bitwy.

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

[X3 TC] Stoczyłem bój - czyli wasze największe bitwy.

Post by SourVenom » Mon, 8. Jul 13, 19:32

Od pewnego czasu wożę się (a właściwie latam) po kosmosie Korwetą (M6). Co prawda z walką jestem za pan brat, jednak ostatnio udało mi się stoczyć szczególnie ciekawą bitwę. Ale od początku - motywowany chęcią szybkiego wzbogacenia się szukałem misji eksterminacji/patrolu czy jakiejś innej związanej z niszczeniem wrogich okrętów. Z takim nastawieniem wskoczyłem do sektora Grand Exchange i znalazłem to czego szukałem - wziąłem dwie misje na raz, a chwilę później doszła jeszcze trzecia. Były to: patrol sektora, ochrona stoczni i ochrona przed atakiem. W walce pomogły mi wypuszczane przeze mnie co jakiś czas drony (3x 20 dronów MK II). Służyły głównie do osłabiania/niszczenia większych statków (Q i P), gdy ja w tym czasie słałem moim Vidarem rakiety w mniejsze (M, N, i L). Niektóre mniejsze wybijał krążący po sektorze M1. W czasie owego najazdu na sektor pojawiło się w sumie: 14x Q, 12x P, około 50-60x L i całe mrowie drobniejszych M i N. Jako że sektor jest duży przeciwnicy formowali małe grupki które eksterminowałem po kolei z niemałą przyjemnością. A co do zapłaty ... niektóre misje przewidują bonusy za zestrzelone statki, a gdy weźmie się kilka takich misji to dodatkowa kasa naliczana jest kilka razy (w niektórych wypadkach). Za wykonanie tych misji zebrałem w sumie 30.178.702 Cr a niezależnie od tego w międzyczasie dostawałem nagrody z licencji policyjnej (po 500 - 10.000 Cr).
[ external image ]

A jakie były wasze największe batalie ???

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Tue, 9. Jul 13, 21:13

Od pewnego czasu zbierałem kredyty gdzie tylko mogłem - robiłem misje, sprzedawałem statki, przelewałem z konta moich fabryk itd. Aż w końcu nadszedł TEN dzień - zakupiłem dzisiaj wymarzonego nowiutkiego Boreasza, wyposażyłem go i jazda na front. Wyczyściłem ze stacji i niszczycieli 3 Xenońskie sektory. I coś czuję, że na tym się nie skończy :D

Return to “Polskie / Polish X-Forum”