PLAY.pl

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

PLAY.pl

Post by Sauron11 » Thu, 5. Jul 07, 13:56

Nasz znajoma hurtownia ogłosiła konkurs na nowe logo firmy i strony PLAY.PL. Nagroda dla zwycięzcy to gry o wartości 1000 zł.
Proszą o przesyłanie propozycji loga na adres jacek@play.pl . Format jpg do 100 kb.
Tak więc kto zna się dobrze na grafice i chce mieć na półce całą kolekcję zalegających magazyny gier samochodowych made in Play Sp. z o.o., niech czuje się zaproszony do konkursu :wink: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Re: PLAY.pl

Post by RAFIO » Thu, 5. Jul 07, 17:28

Sauron11 wrote:Nagroda dla zwycięzcy to gry o wartości 1000 zł.
Nagroda dla zwyciężczy to smieci o wartości 1000zł.
Sauron11 wrote: Proszą o przesyłanie propozycji loga na adres jacek@play.pl.
Proszą o przesyłanie propozycji loga na adres jacek@play.pl, bo przerasta ich stworzenie w cPanelu skrzynki konkurs@play.pl.
Sauron11 wrote: Format jpg do 100 kb.
(Png dziwnie by nam sie w paincie otworzył).

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 5. Jul 07, 22:12

Sauron dwie kwestie:

Pierwsza, to taka, że ponoć Play to najgorsza, nierzetelna firma, która była mocno jechana na tym forum ? :P


Po drugie, Sauron, nie uważasz, że ten zwrot: "proszę o przesyłanie informacji (...) " jest trochę niestosowny :/. To wygląda, jakbyś reklamę robił i zarazem był ich przedstawicielem na tym forum.
Może to tylko ja tak to odczułem :roll:
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Thu, 5. Jul 07, 22:19

Mani, Rafio - albo mi się wydaje, albo w głosie (tekście ? :) ) Saurona wyczuwam lekkie "puszczanie oka" między wierszami :)

Przecztajcie jeszcze raz powoli i dokładnie ten tekst, tym razem ze zrozumieniem :)

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Thu, 5. Jul 07, 22:28

ergo wrote:Przecztajcie jeszcze raz powoli i dokładnie ten tekst, tym razem ze zrozumieniem :)
Proponuję to samo zrobić z moją i maniego wypowiedzią ;), bo albo mi sie wydaje, albo w moim i maniego poscie można wyczuć "puszczanie oka" miedzy wierszami :)

Ghostek
Posts: 380
Joined: Mon, 7. Jun 04, 18:51
x2

Post by Ghostek » Thu, 5. Jul 07, 22:40

Heh, ja właśnie przez to wolę nie ironizować za dużo jak gadam przez fora i komunikatory, przez brak kontaktu 'audiowizualnego' często nie trudno o obopólne niezrozumienie ;)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 5. Jul 07, 23:44

ergo ma całkowitą rację, czytać należy ze zrozumieniem :) .
Nie ma tam "Proszę o przesyłanie propozycji..." że niby ja proszę o to :wink: .
A jest tam "Proszą o przesyłanie propozycji..." w sensie, że to oni proszą o to na swej stronie.
S11 wrote:...i chce mieć na półce całą kolekcję zalegających magazyny gier samochodowych made in Play Sp. z o.o.
w tym fragmencie była ukryta wyraźna aluzja do mojej osobistej opinii o pozycjach wydawanych przez firmę Play (żeby nie było - Syrenka Racer, Maluch Racer i tym podobne gnity) :wink: .

Poza wszystkim Play zdecydowanie nie jest tą najgorszą, nierzetelną firmą jaką ja znam. Gorszą była np. CODA, wydawca X-Beyond The Frontier.
Z Playem współpracowałem przy X2 i nie mogę powiedzieć aby byli tacy źli jak się ich czasem opisuje. Fakt że tworzą gnioty, ale wiemy że takie są, któż nam je każe kupować? Na niewątpliwy plus zapisuję im fakt wydania X2. Gdyby nie oni - nie byłoby tej gry po polsku oficjalnie w Polsce.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Fri, 6. Jul 07, 00:03

Ups, faktycznie, ąąąąą :o :oops:


Przepraszam, nie wiem co powiedzieć eh, idę się zbiczować, klękać na grochu i w ogóle :|
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 6. Jul 07, 13:10

Mylić się jest rzeczą ludzką.
Tylko ten się nie myli, kto nic nie robi :) .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Return to “Polskie / Polish Off Topic”