Otwarcie forum

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Fri, 31. Oct 08, 16:43

Azakal wrote:
klarix wrote:Tak, forum jest znowu (na próbę) otwarte. Ale nie wygląda na to, że tak długo zostanie :cry:
Czyżby, żal komuś coś ściskał :) ? Ego napluło w twarz fanom serii X, bo któryś z modów podobno ujawnił jakąś tajemnicę. Ego, JBC i reszta tej bandy, zastosowała zasadę odpowiedzialności zbiorowej, więc nie dziw się brakowi entuzjazmu po otwarciu forum przez w/w łaskawców. Forum jest ale niesmak pozostał.
Aby była ścisłość, żaden mod żadnej tajemnicy nie ujawnił. Zrobił to jeden użytkownik i tym samym złamał umowę NDA, no to się JBC (domyślam się, że to on, gdyż to on zamknął forum) zdenerwował, że niby moderatorzy nie zareagowali (ps. jaki jest czas na reakcję, bo nigdzie to nie pisze, ani nie pisało) w odpowiednim czasie. Ja tam w to zamieszany być nie mogłem, bo nie mam obowiązku znać umowy NDA ani jej respektować, bo jej nie podpisywałem. Zobowiązałem się do innych - czysto moderatorskich działań. Sau zaczął edytować posty, ale nie zdążył i JBC zastosował odpowiedzialność zbiorową, nikogo o nic nie pytając, ani nie informując żadnego z modów, że uważa, że coś jest nie halo. BTW jeśli ktoś złamał umowę, to dlaczego ukarano wszystkich? Czemu nie zacytowano punktu, który został złamany i przez kogo? Później jak się dowiadywałem, zostałem zapewniony, że absolutnie nie ponoszę za to winy, więc czemu zostały mi zabrane uprawnienia moderatorskie?

User avatar
klarix
Moderator (Polski)
Moderator (Polski)
Posts: 672
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by klarix » Fri, 31. Oct 08, 19:22

Proszę nie poruszać tego tematu publicznie.

BQB, nie znasz całej prawdy, nie wiesz co się wtedy (za Twoimi plecami) działo, wiec proszę nie próbuj interpretować. Co ja wiem, podałem wtedy na xudb - proszę tam przeczytać. A ogólnie biorąc, to sytuacja wyglada tak.

Pozdrawiam,
klarix

PS: Azakal -> ban

Locked

Return to “Polskie / Polish Off Topic”