12. najlepszych symulatorów kosmicznych?

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Thu, 15. Dec 05, 13:03

Piquś wrote:Znam Epica - trochę się na Ami pogrywało (kurde, Amiga TO był KOMPUTER :) ). We Frontiera już na emulatorze grałem, ale za krótko, żeby coś fest konkretnego na jego temat powiedzieć. Ale dosyć przyjemna gierka i można się było w kosmosie zgubić. :D
Z Amigi jeszcze koniecznie muszę dodać StarCrusader - doskonale się stateczkami latało i o ile dobrze pamiętam (jeśliźlepamiętamtomniezbijcie :D ) był tam statek o nazwie Orinoco i nawet wyglądał podobnie do tego Orinoco, którego my znamy. Czyżby Ego jakiś plagiat popełniło?? ;)
Z peceta bez wątpienia I-WAR 2: EoC i Freespace2. I-WAR2 to wzór do naśladowania pod każdym względem (każdy, kto w to grał doskonale wie, o co mi chodzi), a Freespace2 chyba nie muszę komentować. :) I-WAR'a "jedynkę" muszę pożyczyć od kumpla, ale jakoś zawsze o tym zapomnę... Czasem pogrywam też w Rogue Squadron - tak, dla czystego odprężenia.

-Pozdrawiam maniaków! :D
-Piquś

P.S. Gdzie można jeszcze dorwać Freespace 1? Na "mniej oficjalnych żródłach" nic nie ma...
P.S.2 Jakiś czas temu ściągnąłem Battlecruiser'a Millennium, ale jakieś to pokręcone i za cholerę nie wiem, o to w tym biega... :?
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=77080424

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”