Upał :(

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Tue, 17. Jul 07, 16:17

W polkowicach, a jak :D

chociaz, moze za rok skończą wrocławski ;)

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Tue, 17. Jul 07, 21:52

Apropo parków wodnych - mamy jeden w Krakowie, i mimo że mieszkam tu już ponad 8 lat, nie byłem w nim ani raz ( chociaż często jestem w okolicy, bo często chodzę do multikina :) )

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 17. Jul 07, 22:31

A'propos parków wodnych to ja w ogóle nie pamętam abym w jakimś był. Jak pamiętam z opowieści i artykułów w prasie z dawnych lat, niektórzy ludzie mają przykry zwyczaj oddawać mocz do basenu i wchodzić doń prosto z ulicy, spoceni i brudni :roll: . Poza tym ten ścisk i hałas, krzyczące dzieci i wołające je mamusie i tatusie :wink: .
W takiej sytuacji wybrałem wycieczki za miasto i kąpiel w (nie mniej brudnych ale przynajmniej mniej lub więcej naturalnych :roll: ) zbiornikach wodnych.
No ale co kto lubi... :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Tue, 17. Jul 07, 22:48

Eh Sauron :P, lol, to można byłoby tak samo np nie pić piwa, bo też słyszałem, że ludzie tam sikają w browarach, nie jeść lodów, śmietany itp, bo też nie wiadomo co tam takiego może być -_-, albo frytek - vide poranek kojota bodajże :).

Nie ma co schizować, parki wodne, jeżeli są naprawdę profesjonalne (czytaj duuuży basen sportowy i zjeżdżalnie + inne ciekawe elementy, jak np sauna :) :) ) to można naprawdę spędzić mile czas, czy to ze znajomymi czy z rodzinką. No ale co kto lubi ;>
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
Reel Mixer
Posts: 496
Joined: Fri, 22. Oct 04, 20:15
x2

Post by Reel Mixer » Tue, 17. Jul 07, 23:33

Całą jesień i zimę egzystuję w oczekiwaniu na cieplejszą pogodę. Prawie bym się zakładał, że mam gdzieś baterie słoneczne wmontowane ;) (bohater gry Imperium Galactica miał jakieś tripy, z których wynikało, że coś z nim jest nie tak, jakby android, czy coś, nie zagrałem do końca). Zatem nie zamierzam narzekać, zresztą powodu żadnego na razie w tym temacie nie mam. Jedyny zarzut do upału to tylko, że tak gwałtownie przychodzi, ale to już siła wyższa.
W moim warsztacie w pracy nie ma żadnego okna, tylko świetlik, przez który świeci z góry(trochę przemalowany dla osłabienia efektu), i brak klimy, tylko "wariot" pod sufitem, i jakoś dało się przeżyć poprzednią falę upałów.
Zostawiam sobie limit narzekania na inne sprawy :P, żeby nie było, że ja taki optymista, co tapetę z różowymi słonikami ma w pokoju :).
Cierpiącym z powodu upałów oczywiście współczuję. Zwłaszcza w komunikacji miejskiej jest piekło. Ja do pracy mam kawałek pieszo, więc przynajmniej to z głowy.
[ external image ] X3 - gram legalnie.
[ external image ]
Błękitny Grom znów na posterunku :).

Return to “Polskie / Polish Off Topic”