Otwarcie forum

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

Otwarcie forum

Post by LeWaR » Tue, 28. Oct 08, 13:04

Dzięki Panowie za otwarcie forum.
Terran Conflict już się ukazało i będzie gdzie podyskutować na ten temat, bo na stronach twórcy tej gry to chyba najodpowiedniejsze miejsce.
Zapraszam więc do dyskusji na forum. Tylko czy lepiej byłoby Terran Conflict umieścić osobno tak jak na angielskim i niemieckim forum? Gry nie będą się mieszać...

Pozdrawiam

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Tue, 28. Oct 08, 13:07

Również przyłączam się do podziękowań.
A pomysł z dodatkowym forum dla TC dobry i wart przemyślenia.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
klarix
Moderator (Polski)
Moderator (Polski)
Posts: 672
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by klarix » Tue, 28. Oct 08, 18:46

Czołem Waszmościom! :)

Zanim to forum dojdzie do wielkości i miary uczęszczania angielskiego albo niemieckiego, to na pewno potrwa. Wtedy będzie można pomyśleć i dalszym podzieleniu. Do tego czasu proponuje oznaczać tytuły jak dotąd. To znaczy jeśli chodzi o Terran Conflict, to proszę o [X3TC].

Na razie trzeba tu będzie trochę posprzątać i przede wszystkim utrzymać ten porządek. Gamer77 i ja będziemy się starać o to.

Pozdrawiam i przepraszam za mój Polski
klarix

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Tue, 28. Oct 08, 19:14

Witam ponownie na forum firmowanym logiem Egosoftu. Dzięki za otwarcie! Zanim jednak wszystko się tu ponownie rozkręci, czujcie się zaproszeni na całkowicie polskojęzyczne forum poświęcone cyklowi gier spod znaku X, które długo zastępowało nam forum Egosoftu - odwiedźcie Forum XUDB!
Klarix, jesteś zbyt skromny. Twój polski jest znakomity! :) Tak trzymać!
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
Gamer77
Moderator (Polski)
Moderator (Polski)
Posts: 361
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Gamer77 » Tue, 28. Oct 08, 19:25

Również wszystkich witam i zachęcam do dyskusji na oficjalnym forum gier z serii X (czyli tutaj) :wink:

Andrew2
Posts: 52
Joined: Fri, 16. Nov 07, 21:22

Post by Andrew2 » Tue, 28. Oct 08, 19:40

Wreszcie otwarte jak długo na to czekałem.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Tue, 28. Oct 08, 19:44

Cześć Gamer77!! Milion lat...! Zdaje się, nie zdążyłem się z tobą poznać, bo kiedy ja dołączyłem do tutejszej społeczności, tu właśnie się wycofywałeś... znaczy, zmniejszyłeś swoją aktywność. Czuję się zaszczycony móc osobiście (no, prawie osobiście) przywitać się z tobą!
Acha, byłoby niegrzecznie nie zaprosić cię do rejestracji na polskim forum o grach spod znaku X - niniejszym witaj na Forum XUDB!
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Tue, 28. Oct 08, 19:46

klarix wrote:Zanim to forum dojdzie do wielkości i miary uczęszczania angielskiego albo niemieckiego, to na pewno potrwa. Wtedy będzie można pomyśleć i dalszym podzieleniu. Do tego czasu proponuje oznaczać tytuły jak dotąd. To znaczy jeśli chodzi o Terran Conflict, to proszę o [X3TC].
Natomiast ja zapraszam na poświęcony Terran Confict dział na forum XuDB.pl, na którym jest już 366 postów, przy czym liczba ta ciągle rośnie!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Tue, 28. Oct 08, 19:51

Skoro juz tu jestem ... Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosic wszystkich szanujacych sie fanow serii X do na forum X Universe Database http://forum.xudb.pl
Formula wpisywania tematow w nawiasikach niezbyt mi pasuje. Wole bardziej czytelne rubryki.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Andrew2
Posts: 52
Joined: Fri, 16. Nov 07, 21:22

Post by Andrew2 » Tue, 28. Oct 08, 20:44

Coś nie bardzo na razie tworzą się nowe tematy kiedyś za czasów świetności to w ciągu minuty powstawało kilka to były czasy.

User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

Post by LeWaR » Tue, 28. Oct 08, 23:09

Spoko, spoko. To dopiero pierwsze godziny otwartego forum. Ludziska się dopiero dowiadują o tym fakcie :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 28. Oct 08, 23:11

klarix wrote:Czołem Waszmościom! :)
Czołgiem Waszmości :twisted: .
klarix wrote:Zanim to forum dojdzie do wielkości i miary uczęszczania angielskiego albo niemieckiego, to na pewno potrwa. Wtedy będzie można pomyśleć i dalszym podzieleniu.
:lol: Jakbym Cię nie znał, albo nie prowadził wcześniej z Tobą o to batalii na M&A, to byłbym może w to i uwierzył :lol: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Wed, 29. Oct 08, 00:05

Teraz to JEGO forum, Sau. Czuje się tu, jak u siebie, więc przemeblowanie będzie łatwiejsze :)
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

starjacker0
Posts: 143
Joined: Mon, 29. Oct 07, 07:58
x3tc

Post by starjacker0 » Wed, 29. Oct 08, 07:10

Ahoj, stawiam sie na poklad okretu "Forum Egosoftu". Dawno tu nie bylem, bo od poczatku lipca (nawet forum eng nie ruszalem), ale warto wrocic :) .
Bestią jestem, by się bestią nie stać

elayeth
Posts: 136
Joined: Fri, 11. Apr 08, 17:16

Post by elayeth » Wed, 29. Oct 08, 11:26

Andrew2 wrote:Coś nie bardzo na razie tworzą się nowe tematy kiedyś za czasów świetności to w ciągu minuty powstawało kilka to były czasy.
Stworzyłem jeden i zaraz zostałem wysłany na xudb....
Boję się tworzyć kolejne! :wink:

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 29. Oct 08, 15:47

Andrew2 wrote:Coś nie bardzo na razie tworzą się nowe tematy kiedyś za czasów świetności to w ciągu minuty powstawało kilka to były czasy.
Nom, to se ne wrati. Ale wtedy to byli na forum inni moderatorzy... :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Wou
Posts: 471
Joined: Tue, 25. Jan 05, 21:58
x4

Post by Wou » Thu, 30. Oct 08, 18:16

Witam wszystkich, już traciłem nadzieję, że forum jednak wróci :)

Ktoś się orientuje, kiedy będzie można kupić TC w polsce normalnie?
Image

User avatar
klarix
Moderator (Polski)
Moderator (Polski)
Posts: 672
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by klarix » Thu, 30. Oct 08, 18:33

Tak, forum jest znowu (na próbę) otwarte. Ale nie wygląda na to, że tak długo zostanie :cry:

Co do TC w Polsce, to podobno "na dniach™" :wink:

klarix

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Thu, 30. Oct 08, 19:57

klarix wrote:Tak, forum jest znowu (na próbę) otwarte. Ale nie wygląda na to, że tak długo zostanie :cry:
Jest otwarte, bo znów ma moderatorów, czyż nie? Czyżby obecna ekipa już planowała odejście na emeryturę?? :?

PS. Jeśli faktycznie chcecie odejść i miałoby to zamknąć znów polskie forum, to ja zgłaszam się na ochotnika do roli moderatora. Howgh!
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
Azakal
Posts: 27
Joined: Tue, 22. Apr 08, 12:43

Post by Azakal » Fri, 31. Oct 08, 14:44

klarix wrote:Tak, forum jest znowu (na próbę) otwarte. Ale nie wygląda na to, że tak długo zostanie :cry:
Czyżby, żal komuś coś ściskał :) ? Ego napluło w twarz fanom serii X, bo któryś z modów podobno ujawnił jakąś tajemnicę. Ego, CBJ i reszta tej bandy, zastosowała zasadę odpowiedzialności zbiorowej, więc nie dziw się brakowi entuzjazmu po otwarciu forum przez w/w łaskawców. Forum jest ale niesmak pozostał.
Nadejdzie dzień kiedy mury okalające gmach świata ulegną skruszone ruin.
Zwaliska spotka zatrata

Return to “Polskie / Polish Off Topic”